Komu znesie "Modré z neba" Vilo Rozboril?

03. 09. 2008 13:30 | Autor: Narcis

3. septembra o 20.00 h. Vilo Rozboril prinesie niekomu Modré z neba. Tak sa volá jeho nová relácia, ktorej ambíciou je plniť ľuďom aj tie najtajnejšie sny a túžby. Tie má asi každý človek, kto však dokáže odkryť svoje túžby pred celým svetom a otvorene o nich rozprávať, uvidíme až vo vysielaní. A že sa máte na čo tešiť, je celkom isté. Vilo je síce momentálne zaneprázdnený a v rámci svojej vyťaženosti tak trochu skúpy na slovo, nám sa však donieslo, že emotívne ľudské príbehy neraz dojali aj celý výrobný štáb.

Preto sme oslovili dramaturgičku relácie Martinu Hvozdovú a dozvedeli sme sa, že dosiaľ o splnenie svojho sna prejavilo záujem asi 3 800 divákov. Najviac vraj snívajú ženy, ktoré túžia po splnení sna najmä pre svojich partnerov a deti. Deti zasa snívajú sny pre svojich rodičov - radi by ich poslali na dosiaľ nikdy nezrealizovanú svadobnú cestu či na pobyt k moru, ktoré dosiaľ nikdy nevideli.

Mnoho snov je orientovaných na prerábku domov, rekonštrukcie bytov či striech, mnohé sny sa však týkajú aj "prerábky" samých seba. Prekvapivo veľa - a to aj mladých ľudí - sníva totiž o plastickej operácii.

Do kategórie ďalších snov patria rôzne adrenalínové zážitky, nájdu sa však aj celkom skromné sny v podobe kúpy obrovskej kytice či torty.

A ktoré sny považuje Martina Hvozdová za najdojímavejšie, najbizarnejšie či najprekvapivejšie, vám prezradíme už čoskoro. Dovtedy pripomíname, že Modré z neba nie je súťaž. Presvedčiť tvorcov o realizácii toho-ktorého sna musí samotný príbeh, originalita sna  a dôvod, prečo by sme mali splniť práve daný sen.